Pirátské listy

Přečtěte si pirátské listy Simony Luftové Senátní pirátské listy

Milí spoluobčané,

noviny, které držíte v rukou, mají několik cílů.

Jednak upozornit vás na to, že se blíží volby do Senátu a do zastupitelstva Středočeského kraje a pak také představit vám mě jakožto kandidátku do Senátu za obvod Příbram.

Najdete zde můj volební program a témata, která jsou pro mě důležitá a kterým bych se v Senátu chtěla věnovat. V senátním obvodě 18. je 148 obcí, v uplynulých týdnech volební kampaně jsem měla možnost navštívit mnoho z nich a setkat se a popovídat si s řadou z vás. Chtěla bych vám všem poděkovat za přízeň, podporu a zajímavé podněty. Jsem ráda za tato setkání, protože politik by měl být hlavně mezi lidmi, které v Senátu chce zastupovat, a to nejen před volbami, ale po celou dobu jeho mandátu.

Chci být senátorkou, která naslouchá a pomáhá řešit skutečné problémy lidí. První kolo senátních voleb se koná 2. a 3. října 2020. Budu velmi ráda, pokud mne svým hlasem podpoříte, ale Vaše rozhodnutí a volba jsou samozřejmě zcela na Vás. Určitě se však cestu k volebním urnám vydejte, nepodléhejte frustraci, že to nemá cenu. Svoboda, demokracie a svobodné volby jsou hodnoty, které nejsou všude samozřejmostí a je potřeba se o ně starat.

Přeji Vám krásné babí léto a dobrou volbu!

Vaše Simona Luftová

Simona Luftová