DOSTAŇTE PIRÁTKU DO SENÁTU!

Do Senátu si volíme silné osobnosti, u kterých si můžeme být jisti jejich morální integritou. Osobnosti, které mají vizí a cíl a chtějí věci v naší zemi měnit k lepšímu. Takovou osobností je i Simona Luftová, kterou vysíláme do boje ve volebním obvodě č. 18. - Příbram.

Simona se dlouhodobě věnuje oblasti vzdělávání a mezinárodním vzdělávacím projektům pro mladé lidi a učitele. Díky těmto projektům měly už desítky studentů z příbramského regionu možnost vycestovat do zahraničí. Simona se věnuje komunální činnosti v Příbrami ve Vzdělávací a Zahraniční komisi a v Kontrolním výboru. Je součástí pirátského krajského expertního týmu pro oblast vzdělávání a školství.

Piráty vaše hlasy už ve velkém dostaly do sněmovny, na radnice mnoha měst i do evropského parlamentu. Nyní nás čekají volby do Senátu a krajských zastupitelstev.

A já věřím, že vaše podpora nám dá šanci se tam probojovat a získat tak další cesty, jak lépe pečovat o naše města, stát a občany tak, jak si zaslouží.

Pevně věřím, že jako senátorka si Simona povede dobře. Bude pracovat na tom, abychom my i naše děti měly lepší budoucnost, bude prosazovat pirátský program, a věnovat se své práci na 100 %.

Prosím, až půjdete k volbám, dejte Simoně svůj hlas. Dáte nám tak šanci změnit Budoucnost.

Ivan Bartoš, předseda České pirátské strany

Ivan Bartoš, předseda České pirátské strany